رضا کرمی سئو کار

طراحی سایت در کرج

اگر کسب و کار اینترنتی را یک ساختمان در نظر بگیریم پی و ستون‌های این کسب و کار طراحی سایت است. شما میتوانید در شبکه‌های اجتماعی فعالیت داشته باشید اما در آخر چه خواهد شد؟ آیا کسی تضمین میدهد این شبکه اجتماعی مانند فیس بوک کم فروغ نشود؟ مانند اینستاگرام فیلتر ؟

قطعا خیر! پس طراحی سایت برای شما یک نیاز اساسی میشود که باید انجام دهید و بهترین ویژگی سایت این است که میتوانید برای هر نوع کسب و کاری از آن استفاده نمیایید و این فوق العاده است پس شروع کنید.

ما به شما کمک میکنیم تا بتوانید سایتی مناسب کسب و کارتان داشته باشید و بتوانید به راحتی وارد دنیای اینترنت و فروش اینترنتی شوید. در کنار طراحی سایت در کرج سئو سایت را میتوانید پیگیری کنید تا در کنار هم یک کسب و کار فوق العاده را شروع کنید.

من رضا کرمی تحصیل کرده در رشته نرم افزار و با 7 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو در کنار شما برای راه اندازی یک سایت عالی خواهم بود. شما میتوانید اگر قصد دارید توسط تیم بنده طراحی و سئو سایتتان انجام شود با شماره‌ی بنده تماس بگیرید.

ویژگی سایت‌هایی که ما طراحی میکنیم

طراحی سایت شرکتی

امروزه در ایران شاهد این هستیم که بسیاری از شرکت ها و مردم برای دریافت خدمات خود اول سری به اینترنت میزنند و اکثرا هم مشتریان خود را در آن جا پیدا میکنند و همکاری با آن ها را شروع میکنند. چرا شما به عنوان یک شرکت معتبر و درجه یک در گوگل نمایش داده نشوید و مشتریان زیادی را از طریق اینترنت جذب نکنید؟ وقت آن است به دنیای دیجیتال وارد شوید

طراحی سایت خدماتی

بسیاری از افراد و شرکت ها برای دریافت خدمات مورد نظرشان در به سراغ سایت ها می روند و از خدمات آن ها استفاده میکنند. شما در این میان میتوانید با داشتن یک وب سایت حرفه ای در نتایج اول پیشنهادات گوگل به کاربران قرار بگیرید و مشتریان زیادی را از این طریق جذب کنید. دنیای بزرگ اینترنت همچنان گنجایش زیادی برای کسب و کار‌ها دارد پس زود تر اقدام کنید.

طراحی سایت آموزشی

قطعا شما هم مطالبی از تجربیاتتان در امر کسب و کارتان را دارید چرا از این تجربیات به درآمد نرسید؟! شما میتوانید با داشتن یک وب سایت حرفه ای آموزش های کاری خود را به راحتهر چه تمام تر به فروش برسانید و بسیاری از کسانی که میخواهند وارد حرفه ای شما شوند از این آموزش ها بهره ببرند تا به صورت حرفه ای وارد کسب و کار شوند. همچنین شما با این کار جلوه یک حرفه ای را کسب خواهید کرد و این را هم باید در نظر گرفت که آموزش رکن موفقیت بسیاری از انسان بوده و خواهد بود. با آموزش انسان ها پخته تر میشوند و دیگر مراحل آزمون خطا را از آن ها میگیرید تا حرفه ای شروع به کار کنند. شما موفقیت را آموزش دهید!

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه دیگر بر کسی پوشیده نیست قدرت فروش اینترنتی. سایت هایی زیادی وجود دارند که در حال فروش محصولات خود به صورت آنلاین هستند و حتی وقتی در خواب هستند وب سایت آن ها آماده ارائه سرویس هستند و برایشان میفروشند. شما هم میتوانید سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید و محصولات خود را به صورت 24 ساعته به فروش برسانید پس سریع تر اقدام کنید. سایت های فروشگاهی زیادی وجود دارند در زمینه های مختلف از پوشاک و جواهرات گرفته تا حتی فروش اتومبیل به صورت آنلاین! در این بازار بزرگ جهانی قطعا جای بزرگی برای شما وجود دارد پس سریع تز اقدام کنید.

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت خبری

امروزه اخبار و خبر در هر حوزه ای قدرت وایرال شدن بسیار بالایی دارد. شما میتوانید با داشتن یک سایت خبری حرفه ای قدرت رسانه ای داشته باشید این در حالی است که به راحتی میتوانید از طریق تبلیغات کسب در آمد کنید و به درآمد برسید. اخبار میتواند در یک حوزه خاص باشد و دیگر مصل سابق نیاز نیست در همه حوزه ها خبر تهیه شود. بهتر است در حوزه ای که اطلاعات بالایی از آن دارید وارد شوید و شروع به تهیه اخبار با کیفیت کنید. حوزه هایی مانند دیجیتال، سیاسی، ورزشی و…. . همینک سایت هایی هستند که در این راستا کار میکنند و بسیار موفقیت آمیز به کارشان ادامه میدهند.

نمونه سایت‌های طراحی شده

طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج
طراحی سایت در کرج