سئو سایت در کرج

تاثیر سئو بر روی کسب و کار شما چقدر است؟ سئو سایت در کرج را میتوانید به تیم رضا کرمی بسپارید تا بتوانید در کل ایران بفروشید و لذت یک فروش اینترنتی را کسب کنید. 

سئو برای کسب و کار شما بسیار مفید خواهد بود و میتواند هویت اینترنتی و برندینگ شما را در فضای مجازی و حقیقی بسازد. همچنین ا زطریق گوگل میتوانید به جذب مشتری کاملا هدفمند برسید که این روش به معنای رسیدن به نتیجه بهتر با هزینه کمتر است.

شما تا زمانی که سئو هستید در حال دیدن شدن هستید و نرخ بازگشت سرمایه بسیار بیشتری نسبت به رقبا خواهید داشت.

نکته بسیار مهم: نیازی به نگرانی برای فیلترینگ نخواهید داشت!

خدمات سئو سایت در کرج

رضا کرمی سئو کار

متخصص سئو در کرج

بنده استراتژیست سئو در کرج با سال‌ها تجربه در زمینه طراحی سایت و سئو وبسایت‌های شرکتی و فروشگاهی در کنار شما خواهم بود تا بتوانید وب سایتی سئو شده و درآمدزا داشته باشید و کسب و کار خود را قدرتمندتر از گذشته کنید و به سمت هدف‌های بعدی حرکت کنید.

برنامه ریزی و اجرای سئو و گرفتن رتبه مناسب در جستجو‌های گوگل میتواند به شما کمک کند تا عصر جدیدی در کسب و کار خود آغاز کنید و فروش اینترنتی یا فروشگاه اینترنتی خود را آغاز به فعالیت کنید.

نظر مشتریان

پخش رنگ مهدلو

در ابتدا تصمیم داشتیم روی یک کلمه کلیدی کار کنیم اما پس از پیشنهادات آقای کرمی در حال حاضر روی چندین کلمه کلیدی اصلی در رتبه 1 تا 3 هستیم و این برای ما عالی بوده است.

آقای مهدلو | مدیرعامل / شرکت پخش رنگ

با توجه به سن کم اما اطلاعات و تجربه خوبی در خصوص طراحی سایت و سئو دارند و از اینکه طراحی سایت‌های شرکت‌ام را به ایشان سپرده ام کمال رضایت را دارم. اگر درصدی پیگیری خودتان را نسبت به مشتریان بیشتر کنید از این حالی عالیه به عالی تر تبدیل میشوید.

امیر رضائی / مدیر، مشاور، مدرس بازاریابی و فروش
مخازن ماشین وزین

در زمانی که طراحی سایت را انجام دادیم تصویر اینکه در صفحه اول ظاهر شویم کار آسانی بود اما نشد! بعد از مدتی به پیشنهاد مهندس کرمی در تمامی محصولات رتبه برتر را داریم

آقای موسی‌زاده | مدیرعامل / مخازن ماشین وزین

طراحی و سئو سایت در کرج

اگر شما نیز قصد طراحی و سئو سایت در کرج را دارید در صفحه درستی فرود آمده‌اید. من به شما کمک میکنم تا بتوانید بهترین سایت در حوزه خدمات و محصولات خودتان داشته باشید و نگران فروش نیز نباشید.

سئو به تنهایی فروش ایجاد نمیکند اما من به شما کمک خواهم کرد تا بتوانید در اینترنت فروش خود را شروع کنید. 

سئو یک مرحله بسیار بزرگ و اساسی در مارکنیگ است که اهمیت بالایی دارد از جمله مزیت‌های سئو:

  1. تبدیل راحت بازدیدکننده به مشتری
  2. کارایی بیشتر نسبت به هزینه کمتر
  3. برندینگ و افزایش اعتبار
  4. ساخت ماشین پولسازی 24 ساعته
  5. و…

نمونه سئو سایت در کرج

پخش رنگ مهدلو
ساوجمگ
رستا پلاس
مخازن ماشین وزین
مهدرنگ پردیس
باغ ویلا تهراندشت

مزیت سئو سایت در کرج

مزیت هایی که سئو دارد بر کسی پوشیده نیست و میدانید که سئو بسیار برای کسب و کارهای اینترنتی لازم و برای سایر کسب و کارها مفید و عالی است. سئو به صورت لوکال و منطقه‌ای میتواند برای شما مزیت‌های فراوانی داشته باشد برای مثال شما فکر کنید ساکنین کرج در گوگل سرچ کنند: مانتو فروشی در کرج یا کلید سازی در کرج یا برای مثالی دیگر لوله باز کنی در کرج! این برای شما فوق العاده خواهد بود که در کلمات کلیدی در منطقه خودتان در گوگل جز رتبه‌های بالا باشید و میتوانید از این مزیت رقابتی حداکثر استفاده را ببرید و لذت داشتن یک کسب و کار اتوماتیک را بچشید. به طور کلی در سئو سایت در کرج مزیت‌های فراوانی وجود دارد که به چند مورد آن در ادامه اشاره خواهیم کرد.

جذب مشتری هدفمند از طریق گوگل

گوگل بسیتری بسیار عالی برای جذب مشتری است! اکثر کاربرانی که در گوگل سرچ میکنند یا میتوان گفت اکثر بازدیدکنندگان سایت شما سرانجام به خرید خواهند رسید چرا ؟ چون تماما مخاطبانی که سایت شما را بازدید کردند مخاطب هدف شما بودند و این مزیت گوگل کم نظیر است. سئو سایت همانند اینستاگرام نیست که کاربران اتفاقی سایت شما را ببینند و بازدید کنند.

خیر×!

کاربری که وارد سایت شما شده به دنبال محصول یا خدمات شما بوده و وارد سایت شما شده پس به احتمال بسیار قوی قصد خرید دارد و شما میتوانید اگر مزیت رقابتی عالی داشته باشید فروش خود را با سئو نهایی کنید و این تنها یکی از جذابیت‌های گوگل برای کسب و کارهایی که به دنبال رشد هستند است.

رسیدن به نتیجه بهتر با هزینه کمتر

قطعا در زمینه تبلیغات اگر اقدامی کرده باشید متوجه این مسئله هستید که تنها یک بیلبورد ساده در خیابان‌ها حداقل هزینه‌ای که برای شما به همراه خواهد داشت جیزی در حدود 20 میلیون تومان خواهد بود! بازگشت سرمایه چطور؟

مسئله‌ای که در سئو سایت مطرح است اگر شما 20 میلیون تومان ماهانه هزینه کنید در آخر تابلو شما قرار نیست پایین کشیده شود! شما همیشه بر فراز بهترین موتور جستجو جهان خواهید ماند و میتوانید تا ماه‌ها از این مسئله بهره ببرید و استفاده کنید.

نرخ بازگشت سرمایه‌ای که گوگل دارد میتوان گفت هیچ زمینه بازاریابی برای شما نخواهد داشت و آینده را از دست میدهید اگر امروزه اقدام به طراحی سایت و سئو سایت نکنید. دنیای فردا با این پیشرفتی که در حال انجام است قطعا از آن اینترنت خواهد بود و بسیاری دیگر از کسب و کارها به صورت حضوری و فیزیکی وجود نخواهد داشت.

چه کسی فکرش را میکرد روزی “شهر فرنگ” با آن همه استقبال جمع آوری شود و سینما وارد عرصه شود و در ادامه چه کسی فکرش را میکرد روزی سینماها با آن همه تحهیزات و وسیله‌ها جمع آوری شوند و سینمای خانگی با شبکه‌های خانگی جای خود را به سینماها بدهند و امروزه بسیاری از سینماها مجبور به جمع کردن باشند! 

بله قدرت اینترنت بسیار زیاد است و اگر دست نجنبانید قطعا عقب خواهید ماند.

افزایش اعتماد سازی و برندینگ

تصورش را بکنید که کاربران در اینترنت هر چه میخواهد در مورد محصول شما سرچ کنند یکی از پیشنهادات گوگل شما خواهید بود! این چه حسی به جز حس برندینگ برای شما تداعی میکند؟ بسیاری از برندها در اینترنت معروف شدند و امروزه برندهای برتر ایران نام دارند. حال شما میتوانید با توجه به محصولی که قصد فروش آن را دارید فعالیت کنید و در تمامی نتایج جز رتبه‌های برتر باشید تا بتوانید برند خود را بسازید و قطب بزرگی در صنعت کسب و کار خودتان شوید.

ماشین پولسازی 24 ساعته

این مزیت را میتوان گفت به سایت اتلاق میکنند اگر چه به نظر من طراحی سایت بدون سئو معنی ندارد. سایت بدون بازدید مانند فروشگاهی بزرگ در وسط کویر است! بازدید و فروش دارد؟ قطعا خیر. پس من این مسئله را به طراحی سایت و سئو مرتبط میدانم و این دو در کنار هم را ماشین پولسازی 24 ساعته مینامم و بسیاری هستند  که در شب هنگان خواب هم در حال پول درآوردن هستند.

سئو سایت در ساوجبلاغ

ساوجبلاغ نیز یکی از منطقه‌های خوب استان البرز است و ما در کنار طراحی و سئو سایت در کرج سئو سایت در ساوجبلاغ را نیز انجام میدهیم تا کاربران زیاد یتوانند از خدمات ما استفاده کنند. پیشنهاد میکنیم اگر قصد سئو سایت خود را دارید هرچه زودتر اقدام کنید تا جز برترین‌ها در زمینه فعالیت خودتان باشید. 

سئو سایت های وردپرسی

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار عالی و قدرتمند است و خود بنده بسیاری از سایت‌ها را با این سیستم مدیریت محتوا طراحی و کرده‌ام و اعتقاد بسیار زیادی به این سیستم نیز دارم.  سئو سایت های وردپرسی را میتوانم به عنوان یکی از شیرین ترین تجربیاتم نام ببرم و این قبیل کارها بسیار عالی بودند چرا که وردپرس به خودی خود بسیار فوق العاده عمل کرده است. سئو سایت های وردپرسی خود را نیز میتوانید به ما بسپارید تا سایت شما را تبدیل به یک سایت فوق العاده کنیم و بتوانید به راحتی شروع به کسب درآمد از سایتتان کنید.